127 Saat – 127 Hours Film Önerisi, Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı İzle

Published by: 0

127 Saat – 127 Hours Film Önerisi

127 Saat (127 Hours), 2010 yılına ait İngiltere ve ABD ortak yapımı olan, gerçek hikayeden uyarlanmış olan bir filmdir. Macera, dağcılık temalı filmleri seviyorsanız sizin için muhteşem bir film seçimi olabilir ama bunun dışında keyifli vakit geçireceğiniz bir film olacaktır. Tek mekanda geçen filmleri izleyiciyi sıkmayacak bir şekilde çekmek veya anlatmak çok zor olsa gerek. 127 Saat filmi bu konuda oldukça başarılı olmuş açıkçası. Güzel ve dokunaklı bir dram, macera filmi olduğu için 127 Saat filmini film önerileri arasına ekliyorum.

127 Saat Filminin Konusu:

Genç bir dağcı ve macera tutkunu olan Aron Raiston, Utah yakınlarında maceraya atılması sırasında, büyük bir kayaya sıkışır. İşin kötü tarafı oraya giderken Aron, kimseye haber vermez. Bu sebeple onu arayacak bir kurtarma ekibi olmayacaktır.

127 Saat Filminin Oyuncuları:

Filmin başkarakteri Aron Raieston’ı Örümcek Adam serisi, Sivil Cephe, Döşeğimde Ölürken gibi filmlerde oynayan James Franco canlandırıyor. Kadroda Kate Mara, Lizzy Caplan, Amber Tamblyn gibi isimlerde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Danny Boyle yer alıyor.

İzlerken sıklıkla kendinizi Aron Raiston’ın yerine koyacağınız, “ben olsam ne yapardım?” diyeceğiniz bir film. Ufak detayların hayatınızı nasıl etkilediğini anlayacaksınız. Herkes için “muhteşem” diyebilecek bir film olmasa da izlediğinize pişman olmayacaksınız. 127 Saat (127 Hours) filmini izleyecek olan herkese iyi seyirler dilerim!

127 Saat Filmi Fragmanı İzle