1 Ayda 10 Kilo Verme Yöntemleri

Dostlar, kilo kaybının ne civarı kolay değil meydana geldiğini her birimiz biliyoruz, yiyecek , yiyecek dünyanın en güzel şeylerinden biri zira , ama yedikçe kilo alıyoruz, bırakın güzelliği, sağlığımız elimizden gidiyor. Ben sizlere bizzat uyguladığım ve bundan önce hiç bilmediğiniz tek diyetten belirtmek talep ediyorum . Bu diyetin adı kebap perhizi , evet hata okumadınız kebap perhizi . Ama kebapları bizzat evinizde ve yağsız olarak pişiriyor ve yalnızca öğlenleri yiyorsunuz. İsterseniz sizlere bizzat yaptığım biçimi ile bu perhizi belli bir süre anlatayım:

Aldığınız kebaplık etler kesinlikle yağsız olmalı, sıfır tuzla ve evinizin ortamında kendiniz pişireceksiniz, ızgara olabilir , fırında olabilir , buğu yapıp, üst kısmına yoğurt dökebilirsiniz ama kesinlikle kendiniz eti seçin ve öğle yemeklerinde bunu yanında tek bardak ayran ile tüketin. Peki erken ne olacak diyorsanız, kepek ekmeği ve haşlanmış yumurta beraberinde tek dilim beyaz peynir, kahvaltı amaçlı ideal olacaktır, bunu her erken yiyebilirsiniz, en azından ben öyle yaptım.

Sıra akşama geldiğinde yapacak birçok pek tek şey yok, az ve haşlanmış sebzeler akşam amaçlı en güzel yiyecekler sınıfına giriyor, bununla birlikte meyve seçimlerinin gerçek yapmalı ve akşam yemeklerinden sonraya bırakmamalısınız. Bol su içmek, davranış etmek, spor uygulamak , diyetleri destek vermek amaçlı tek sürü önemlidirler. Ama benim sizlere kesinlikle tavsiyem, yağsız etten yapılmış olan bu kebap diyetini denemenizdir, üst kısmına domates ya da yoğurt dökülerek yendiği süre , dışarıdaki kebaplardan hiçbir farkı kalmadığını göreceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir